Звернення революційних організацій до голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика

Сьогодні, 22 серпня, активісти революційних організацій передали звернення голові Волинської обласної державної адміністрації Володимиру Гунчику. Текст звернення з приводу прийняття кадрових рішень та роботи із забезпечення волинян, що воюють на Сході, читайте нижче.

Сьогодні, 22 серпня, активісти революційних організацій передали звернення голові Волинської обласної державної адміністрації Володимиру Гунчику. Текст звернення з приводу прийняття кадрових рішень та роботи із забезпечення волинян, що воюють на Сході, читайте нижче.

 

Голові Волинської облдержадміністрації

Гунчику Володимиру Петровичу

 

ЗВЕРНЕННЯ

В умовах війни усі області країни та влада на місцях зосереджені на тому, аби забезпечити оснащення, харчування, безпеку своїх громадян, які нині воюють у різних військових формуваннях на Сході України. Ми не розуміємо, чому волинська обласна влада не ставить собі за завдання максимально мобілізувати область та акумулювати усі сили на те, аби бійці з Волині, що служать у різних бригадах та батальйонах були забезпечені усім необхідним.

Адже ні волонтери, ні матері вояків не відчувають результатів та ефективосності роботи Волинської облдержадміністрації.

Фактично допомога до вояків надходить лиш від простих громадян та завдяки волонтерам і громадським організаціям, які роблять все можливе, аби вояки були забезпечені всім необхідним. Хоч така робота – першочергове завдання влади.

 

Натомість, ми спостерігаємо, як ви, будучи на посаді голови облдержадміністрації, без обгрунтування та аргументації приймаєте рішення про звільнення 14 голів районних державних адміністрацій, при тому що, ряд з них зробили вагомий внесок у забезпеченні волинян, що воюють на Сході. І взагалі чи можна приймати такі рішення авторитарно, після Майдану та оголошених принципів, які народ просто зобов’язує сповідувати владу?

Місцеві громади обурені тим, що ви приймаєте такі рішення без погодження з ними. Більше того, їм незрозумілі причини звільнення усіх цих посадових осіб. Вважаємо, що кожна така персона повинна розглядатися і оцінюватися в першу чергу не вами, а ними.

Такі необгрунтовані дії ми розцінюємо як посягання на ідеї Майдану. Зокрема, на ідею, того, що народ є вашим роботодавцем, і тому ви зобов’язані враховувати його настрої та інтереси.

Минув той час, коли можна було приймати рішення у закритих кабінетах без відома громади. Тож, ми вимагаємо максимальної відкритості і прозорості у прийнятті таких рішень. Зокрема, ми вимагаємо аби Волинська облдержадміністрfція, і ви безпосередньо:

  1. Поставили питанням № 1 – проблеми війни та наших вояків, які служать на Сході. І вирішували їх, а не вдавали, що вирішує.
  2. Вимагаємо, щоб Волинська ОДА провела 16 громадських слухань у 16-ти районах області. Участь у слуханнях можуть взяти як кандидати, названі вами, так і кандидати, запропоновані громадами районів, що подадуть відповідні документи у облдержадміністрацію.
  3. Графік проведення громадських слухань вимагаємо оприлюднити серед усіх можливих каналів розповсюдження інформації. Долучити до організації слухань компетентні громадські організації (які можуть забезпечити інформування, модераторство, правильне виконання процедури тощо) для об’єктивності процесу.
  4. Обгрунтувати принципи та причини, на яких ви будуєте свою кадрову політику. Повідомляти та обгрунтовувати своє кожне кадрове рішення перед громадою.

Окрім цього ми, представники революційних організацій, які не кинули своїх побратимів на війні, а навпаки «піднімаємо» усю область, аби забезпечити їх всім необхідним, обіцяємо у вівторок, 26 серпня прозвітувати про усю роботу, зроблену за останні кілька місяців із початку воєнних дій на Сході України. Відповідно, вимагаємо у вас, як у органу влади, який існує за наші податки, також у вівторок, 26 серпня, (час та місце буде узгоджено) представити волинській громаді звіт про проведену реальну роботу за увесь час з початку воєнних дій на Сході і про витрачені наші кошти із підтверджуючими фото, звітними докуметами та будь-чим іншим.

Відмова виконувати ці вимоги розцінюватиметься, як ігнорування громадськості. Що ми не радимо робити вам, як слузі народу!

ox73GYN3Uqw kaDUPH0vnmA