ЗВЕРНЕННЯ “Самооборони Волині”, адресоване власникам та відповідальним особам закладів відпочинку, які працюють у нічний час

Шановні, звертаємося до Вас із такими пропозиціями:

  1. Належним чином та власними ресурсами організувати роботу закладу щодо забезпечення громадського порядку як у приміщенні, так і на прилеглій до нього території.
  2. Забезпечити додаткове освітлення території, що знаходиться навколо об’єкту ведення бізнесу.
  3. Забезпечити цілодобову якісну відеореєстрацію як усередині приміщення, так і за межами, на територіях, що безпосередньо прилягають до закладу. Безперешкодно надавати відеозаписи правоохоронним органам.
  4. Забезпечити вільний он-лайн доступ через інтернет до камер зовнішнього спостереження.
  5. Обов’язково дотримуватися «режиму тиші» у ті дні жалоби, які оголошуються у місті чи в державі.

Просимо не сприймати вищезазначені вимоги як вияв особистої неприязні, не розцінювати, як тиск на умови ведення Вашого бізнесу. Ми живемо та працюємо в одному місті, а тому разом необхідно дбати про добробут і безпеку лучан та гостей міста, а також віддавати шану загиблим воїнам та їх родинам.

Сподіваємося, що Ви адекватно оцінюєте той факт, що наша країна перебуває в стані неоголошеної війни із потужним агресором – Російською Федерацією. Загроза вчинення терористичних актів зросла в рази. Крім того, із зони проведення АТО повертається велика кількість військовослужбовців з ознаками порушення психічної рівноваги. Групам швидкого реагування регулярно доводиться виїжджати на виклики щодо забезпечення громадського порядку та наданню допомоги правоохоронцям до суб’єктів господарювання, які проводять свою діяльність у нічний час, що у значній мірі відволікає нас від виконання інших, більш нагальних та складних завдань, які організація ставить перед собою в забезпеченні правопорядку та дотриманні норм законодавства.

Шановні наші земляки, просимо усвідомити, що відповідальність за громадський порядок та безпеку громадян ми несемо солідарно.

Зі сподіванням на порозуміння та з надією на співпрацю,

активісти Громадського формування з охорони громадського порядку “Самооборона Волині”