Звіт Групи швидкого реагування Самооборони Волині з 4 на 5 січня

Звіт патрулювання Групи швидкого реагування Самооборони Майдану Волині за 5 січня 2015 року.

1. Заступили напатрулювання у період з 20:00 4 січня до 8:00 5 січня 2015 р.

Група патруля у складі: оперативний черговий – Вдович О. Старший групи швидкого реагування – Вдович О., Горох О., Ляшенко С., Чумак. Один черговий автомобіль.

2. Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Вдович О.

3. Доповідаю про результат роботи у письмовій формі. Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 22:10 виклик з Луцького міськвідділу УМВС до магазину «Цукерочка» – бійка. По приїзді виявили працівників ППС та двох затриманих, які розбили вітрину. Доправили до міськвідділу.

2) 22:50 виклик з Луцького міськвідділу УМВС на вул. Дубнівську, магазин «Східний» – бійка. По приїзді в магазині від продадавців дізналися, що на зупинці була бійка між чоловіком та жінкою. Приїхав 121-й, залишили розбиратися у конфлікті.

3) 23:30 виклик з Луцького міськвідділу УМВС на вул. Ковельська,92 – конфлікт між батьком та сином. Приїхали на місце виклику, батько нецензурно висловлювався у бік сина та «Самооборони» . Викликали міліцію та забрали батька з сином до міськвідділу.

4) 00:55 виклик з Луцького міськвідділу УМВС на допомогу «8-му» та «Бізону 6» в переслідуванні трьох підозрюваних. По приїзді побачили «Бізона», який затримав одного та «8-го», який затримав ще двох. Промоніторили територію для виявлення предметів для відкриття машин, виявлено нічого не було.

Звіт підготував начальник штабу ГФ «Самооборона Волині» Дмітрієв О.В.