Склад групи:
Кирилюк Святослав, Ігнатійчук Вадим, Мельничук Віталій, Лукашенко Віталій, Маляренко Сергій.
15 серпня 2014 21.00. Розпочали патрулювати місто зі сторони вулиць Ковельська, Львівська, Володимирська та район ДПЗ.
15 серпня 2014 22.00. Чергова частина МВС м. Луцька повідомила про скупчення людей по вул. Львівській, які перезавантажують щось із буса в бус. Під’іхали, виявилось, що це закарпатці, заробітчани, перезавантажували пожитки у іншу машину. Оглянули, нічого підозрілого не виявили. Пояснили, що в однієї з автівок лопнула ресора.
15 серпня 2014 22.55. Направлення із чергової частини МВС м. Луцька на виклик по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів. Нас повідомили, що бійка. Прибули на місце, виявилось, що батько з сином «виясняли відносини». Викликали жінки, члени сім’ї. Розібрались, «вклали» спати і порадили перенести «дебати» на ранок. Вийшли у двір і по рації почули, що міліція активізувалась зразу після нашого рапорту, що усе спокійно. Ідуть відбирати покази. Для чого? Ситуація повністю вичерпана. Бо так треба уночі щось писати? Найцікавіше, що спочатку ми, бо не відомо, що за бійка, а потім вони “опрацьовувати ситуацію”. Навіщо, запитую?
15 серпня 2014 00.15. Направлення із чергової частини МВС м. Луцька до кафе “Сніжинка” по пр. Волі,8а: голосне святкування на столику біля закладу. Правопорушення припинили.
15 серпня 2014 00.30. Направлення із чергової частини МВС м. Луцька на виклик до зупинки по вулиці Львівській навпроти магазину “Наш край”. Під’їхали, швидка вже надавала допомогу потерпілому: розбита голова, серйозно ушкоджена нога. Свідки пояснили, що двоє молодиків побігли у двір за будинком. Розділились на дві групи,від слідкували, наздогнали і затримали нападників. Потерпілий вказав, що це саме вони побили його. В одного із затриманих було закривавлене взуття. Затримані особи: Матюк Микола Володимирович 10.05.1988р.н., проживає Соборності і Музичук Микола Петрович 14.05.1990р.н., проживає Ковельській. Незабаром підійшли батьки потерпілого, котрий відмовився їхати у лікарню. Під’їхав патрульний автомобіль міліції. Ми передали затриманих. Потерпілий з батьками і підозрювані направились у міськвідділ.
Продовжили патрулювати ДПЗ та вул. Львівську навколо “гарячих точок”, нічних магазинчиків і зупинок. «Чемно попросили» декілька п’яних компаній розійтися і прибрати територію навколо своїх «посиденьок». Проїжджаючи по вул. Львівській, отримали оперативну інформацію про особу, що викрала певну суму грошей в онкодиспансері. Проїхались по прилягаючим вулицям, нікого схожого по опису не виявили.
15 серпня 2014 04.30. Направлення із чергової частини МВС м. Луцька на спортивний майданчик до вищого професійного училища №9, вул. Бенделіані, 3. П’яна компанія заважала відпочивати мешканцям сусідніх будинків. Правопорушення припинили.
15 серпня 2014 05.20. Направлення із чергової частини МВС м. Луцька у нічний клуб “Версаль”: відвідувач звинувачував охорону у побитті. Прибувши виявили, що він разом з дружиною на підвищених тонах спілкувались з охороною закладу. На голові потерпілого були сліди подряпин та синці. Зі слів охорони, він у стані алкогольного сп’яніння задрімав на диванчику, до нього підійшов знайомий, щоб розбудити і був відправлений на три букви до Путіна. Той, не довго думаючи, ударив його по голові, а сам зник. Потерпілий, оговтавшись, в усьому почав звинувачувати охоронців. Він вимагав показати записи з камер відеонагляду. Наші колеги по іншій ГШР доправили чоловіка у міськвідділ.