Склад групи:
Ніколайчук Олександр, Братанов Сергій, Кондратюк Олег, Шмаков Степан, Гупало Андрій
09 серпня 2014 22:40-22:50. Візуально зафіксовано факт продажу пива покупцям у магазині «Добродій» за адресою вул. Грабовського, 7а. У самому магазині відсутня інформація про заборону продажу алкогольних напоїв з 22:00 до 08:00. Молодий чоловік, котрий представився представником магазину, і, перебуваючи за прилавком у торговому залі, відмовився називатися, зауваження вислухав, «включив дурня», що ми не продаємо, бо ж у вас немає фактажу. Роз’яснили, що ми не є структурним підрозділом міліції чи податкової, щоб «малювати папірчики», але, якщо слізно попросите «Самооборона Волині» посприяти перевірці може. Ми ж, у свою чергу, алкоголь не продавати можемо «допомогти» іншими дієвими методами, що не заборонені законодавством України.
Таким чином, встановлено як факт порушення вимог рішення Луцької міської ради від 30.04.2014 № 59/138 Про внесення змін до рішення міської ради від 20.04.2011 №9/23 «Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів», так і «Правил торгівлі»: торговий заклад зобов’язаний інформувати споживачів про обмеження продажу певних груп товарів чи певним категоріям громадян, а також, працівник господарюючого суб’єкта зобов’язаний представитись на вимогу споживача.
Прошу відповідальних осіб даний заклад торгівлі включити до списку порушників, що не виконують вимоги рішень Луцької міськради.
10 серпня 2014 00:00-01.00, зафіксували факти порушення громадського порядку молодими хлопцями у віці 18-25-ти років. Група фанів футбольного клубу «Карпати» (Львів) у кількості 24-х чоловік та кількох лучан, що долучились до них, рухалася проїжджою частиною по пр. Волі, створюючи перешкоди в русі автотранспорту та викликаючи до себе негатив і водіїв, і перехожих, що могло призвести до масової бійки. Хлопці після кількох хвилин перемовин погодились перейти на тротуар. Їм було роз’яснено, що у Луцьку в зв’язку із похоронами нашого побратима і земляка Героя України Ігоря Філіпчука, бійця батальйону «Айдар», члена «Самооборони Волині», оголошено траур, а тому варто себе поводити більш зважено і адекватно. Колона у супроводі нашого патрульного автомобіля, скандуючи патріотичні речівки «Слава Україні! Героям слава», «Слава нації! Смерть ворогам!», «Україна понад усе!» та «Герої не вмирають!», співаючи патріотичних пісень та головний гімн футбольних фанів про цярявсіярасєї-хуйла попрямувала до залізничного вокзалу на ночівлю. Попередньо дехто із хлопців встиг помочити ноги у фонтані біля «Променя». Як виявилось у підсумку гри «Волині» з «Карпатами» – на фарт.