Склад групи:

Ніколайчук Олександр, Шмаков Степан,  Романюк Сергій, Ковальчук Олександр, Лукашенко Віталій.

22 серпня 2014 21:20. Направлення із чергової частини МВС м. Луцька за адресою вул. Ковельська, 54, бар «Мирний». Проінформовані, що брат б’є сестру, виклик зареєстрований від матері. По прибуттю затримали правопорушника напідпитку. Ним виявився Случик Володимир Володимирович, 03.02.1988 р. н., інвалід дитинства. Пояснив, що таким чином «виховував». Сестра неповнолітня п’ятнадцятирічна дівчина. Доречі, вже раніше кілька раз була помічена у вечірній час у компаніях  дорослих по вул. Львівській у «злачних» місцях. Матір дітей працює у військовому госпіталі. Якось так: доки жінка виходжує наших бійців, діти «чудять». Всіх трьох доставили двома автомобілями груп швидкого реагування у міськвідділ для оформлення протоколу. Володимир, як виявилось, кількаразовий «клієнт» даного закладу.

22 серпня 2014 23:55. Оперативна інформація від чергової частини МВС м. Луцька про пограбування молодого чоловіка невідомими, котрі представилися Самообороною, відібрали портмоне із платіжними картками та мобільний телефон. Особливий інтерес викликала дана справа. Самі розумієте, чому!? Чоловік Дмитро пішки опинився у супермаркеті «Наш край» по вул. Шевченка, щоб зробити заяву про пограбування у парку із цікавою назвою «Ботанічний сад «Волинь» по вул. Потебні. Разом із міліціонерами та потерпілим виїхали на місце вчинення злочину для огляду. На вказаному місці нічого не виявили. Проте набираючи мобільний номер Дмитра, почули за метрів сто дзвінок мобільного, саме того мобільного, що відібрали так звані самооборонівці. Телефон «Леново», вкритий росою, спокійно лежав у траві, на ньому приютився слимачок, поруч лежала 0,7л порожня пляшка з-під горілки. Дружина по телефону попросила повиховувати Дмитра-екстримала.

23 серпня 2014 01:07. Направлення із чергової частини МВС м. Луцька за адресою вул. Польова. За попередньою інформацією: чоловік б’є свою співмешканку. По прибуттю на перший погляд було важкувато визначити хто кого побив. Членів двобою встановлено, ними виявились Баденчук Віталій Юрійович, 04.08.1989 р. н. та Вільковська Іванна Олександрівна, 20.02.1984 р. н. То, певно, від каструлі з голубцями прямо з плити перевернутої на голову в жінки стільки сили взялося. У Віталія синець під оком, збиті лікті, подряпані і руки, і ноги. У хаті (якщо так можна назвати дане помешкання у «малосімейці») і їжа у буквальному сенсі кругом, і посуд також, і купа діточок (можна драбинкою поставити по зросту), і кума, що на радостях від свята міліцію викликала, і ще якісь люди, котрі ходять туди-сюди. І головне, уже усі щасливі. Віталій п’яний-п’яним, а у художньо прикрашених шортах прослідувати у міськвідділ відмовився, довгенько довелося чекати, доки він вдягнувся. Закохані разом на задньому сидінні нашого ГШР-автомобіля відправилися у романтичну подорож на Грибоєдова, 2.

А у перервах між викликами, як завжди: під’їхали, зробили зауваження, попросили прибрати, поїхали. Місця постійної «дислокації» знаємо, декого вже впізнаємо.