Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” (10-12 червня 2015року)

Заступили  в період з 20:00 год. 10 червня 2015 р. до 08:00 год. 11 червня 2015 р.

Зміною у складі : оперативний черговий – Сорока В. Старший групи швидкого реагування – Сорока В., Воєвода М., Демчук С., Ковальчук І., Чумак В. Один черговийавтомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Сорока В.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 22:30 виклик з міськвідділу на вул. Бенделіані,7 (упорний пункт) – надати допомогу. Приїхавши – виявили нетверезу жінку, яка вимагала термінової появи дільничного інспектора, аби написати заяву про побиття, яке відбулося тиждень тому. Пояснили жінці, щоб прийшла писати заяву на наступний день у тверезому стані. Відтак доставили її до місця проживання.

2) 00:10 виклик з міськвідділу на пр. Молоді, 6-А – ходять невідомі особи. По приїзді обійшли двір вказаної адреси і сусідні двори. Нікого виявлено не було.

3) 00:20 виклик з міськвідділу на вул. Воїнів УПА (Вишків) – конфлікт з п’яним чоловіком. Приїхавши на місце – побачили суперечку між чоловіком та жінкою. Зробили чоловікові зауваження, натомість він почав грубити та погрожувати. Провели з ним профілактичну роботу із застосування спецзасобів. Потому затримали та відвезли в с. Липини Луцького р-ну, де він гарно попрощався та подався у невідомому напрямку.

Звіт підготував Сорока В.

Заступили  в період з 20:00 год. 11 червня 2015 р. до 08:00 год. 12 червня 2015 р.

Зміною у складі : оперативний черговий – Грабко І. Старший групи швидкого реагування – Грабко І., Грабко В., Цика Б., Пурик Л. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Грабко І.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

За всю ніч чергування жодної інформації про порушення громадського порядку не надійшло. Відбувалося щогодинне патрулювання біля НК «Голівуд», де приблизно о 03:20 ночі стався інцидент із одним з відвідувачів цього закладу. Суть полягла в тому, що клієнт вчасно не ознайомився з правилами відвідування закладу, за що, відповідно, був виставлений охороною за межі зони «відпочинку». При цьому чоловік багаторазово цитував 3-тю статтю Конституції України, яка нібито надає йому привілейовані права без дотримання жодних обов’язків. Після тривалої лекції, яку він організував для ГШР , йому було рекомендовано вивчити напам’ять Конституцію України. На цьому конфлікт було вичерпано.

Звіт підготував Грабко І.