Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 01 на 02 липня 2015 року

Заступили  в період з 20:00 год. 01 липня 2015 р. до 08:00 год. 02 липня 2015 року.

Зміною у складі : оперативний черговий – Сорока В. Старший групи швидкого реагування – Сорока В., Чумак В., Ковальчук В., Власюк В. Один  черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Сорока В.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 20:05 виклик з міськвідділу на пр. Соборності – відбувається бійка. Приїхавши на місце події, виявили побитого хлопця, який від дачі показів та написання заяви відмовився.

2) 21:00 виклик з міськвідділу на вул. Володимирську, 54 – сімейна сварка: тесть побив зятя. Прибувши за вказаною адресою, виявили побитого зятя, якого доставили у міськвідділ для подальшого з’ясування обставин конфлікту.

3) 21:30 виклик з міськвідділу на пр. Соборності, 32 – грабіж. Прибувши на місце події, виявили, що обікрали молоду жінку: зірвали з шиї золоті прикраси. За наданим орієнтуванням чергові ГШР здійснили обхід території, але нікого не виявили.

4) 22:10 виклик з міськвідділу на вул. Дубнівську, 75–А, кв.7 – сімейний конфлікт: чоловік б’є дружину. Приїхавши за вказаною адресою, нікого виявлено не було .

5) 22:30 виклик з міськвідділу на вул. Цілковського, 17 – невідома особа проникла на приватну ділянку. Приїхавши за вказаною адресою, виявили неадекватного чоловіка, який лазив по заборах приватних ділянок і погрожував  власникам. В результаті – чоловік впав із забору висотою двох метрів. Викликали швидку допомогу, яка надала йому першу медичну допомогу, відтак доставили його в міськвідділ.

6) 00:00 виклик з міськвідділу на бульвар Дружби Народів, 2, кв. 602 – сімейна сварка. Приїхавши за вказаною адресою, на місті все було тихо.

7) 00:40 виклик з міськвідділу на пр. Молоді, 10 – А – невідомий намагається потрапити у чужу квартиру. Приїхавши за вказаною адресою, нікого не виявили.

8) 03:00 виклик з міськвідділу на вул. Львівську, кафе «Ліон» – відбувається бійка. Приїхавши на місце події, виявили групу осіб, які між собою побилися. В результаті – конфлікт було вичерпано ще до нашого приїзду: всі роз’їхалися на таксі.

9) 04:40 виклик на рацію з міськвідділу з проханням під’їхати до бару «Техас» – відбувається бійка і потрібно допомогти патрульній міліції. Приїхавши на місце події, з’ясували, що конфлікт виник між кількома особами. В результаті – суперечку припинили, всі розійшлися.

Звіт підготував Сорока В.