Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 05 на 06 липня 2015 року

Заступили в період з 20:00 год. 05 липня 2015 р. до 08:00 год. 06 липня 2015 р.

Зміною у складі : оперативний черговий – Вдович О. Старший групи швидкого реагування – Вдович О., Столярчук В., Ляшенко С., Горох О. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Вдович О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

23:10 отримали виклик з міськвідділу до ТЦ «Порт Сіті» – відбувається бійка. Приїхавши на місце виклику, виявили двох чоловіків, між якими виникла словесна перепалка, яка відтак перейшла у бійку. В результаті – доправили обох до міськвідділу для складання протоколу.

23:40 отримали виклик з міськвідділу за адресою: вул. Задворецька, 2 – шум у дворі. Приїхавши на місце, нікого виявлено не було.

23:55 отримали виклик з міськвідділу на вул. Львівська, 33 — на зупинці громадського транспорту розпивають спиртні напої. Приїхавши на місце виклику, виявили пусті тари та сміття.

01:00 отримали виклик з міськвідділу на вул. Федорова, 2-А – шум в дворі будинку. Приїхавши на місце виклику, було виявлено компанію, яка вже розходилася по домівках.

02:40 отримали виклик з міськвідділу на пр. Соборності, 28 – шум в дворі будинку. Приїхавши на місце виклику, виявили компанію, яку попросили не шуміти. Молоді люди адекватно відреагувала на наше прохання, відтак після себе прибрали та зникли у невідомому напрямку.

02:50 отримали виклик з міськвідділу на АС №1 – виник конфлікт з охороною. Приїхавши на місце виклику, виявили чоловіка, який, зі слів охорони, хотів відпочити в приміщенні автостанції. Провели з порушником профілактичну бесіду.

03:20 отримали виклик з міськвідділу на вул. Станіславського, 50 – шум в дворі будинку. Приїхавши на місце, нікого виявлено не було.

Звіт підготував Вдович О.