Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 07 на 08 червня 2015 року

Заступили в період з 20:00 07 червня 2015 р. до 08:00 год. 08 червня 2015 р.

Група у складі: оперативний черговий – Вдович О. Старший групи швидкого реагування – Ляшенко С.,  Вдович О., Марчук С., Столярчук В., Полюхович І. Один черговийавтомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Вдович О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 21:10 у міськвідділ внутрішніх справ  надійшло повідомлення від лучанки, про те, що її син почав сімейний скандал. Група швидкого реагування виїхала за адресою: вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 46, кв. 60, де виявили сина у нетверезому стані. Під час розмови з хлопцем виявилося, що він брав участь в АТО і випив зайвого, бо не може змиритися із втратою бойових побратимів. Патрулюючі самооборонівці поговорили та заспокоїли солдата. Як результат – хлопець пообіцяв більше не створювати конфліктних ситуацій.

2) 23:55 виклик з міськвідділу на пр. Перемоги, 39 – сімейна сварка. По приїзді чергові групи зустріли заплакану жінку, яка повідомила, що  посварилася з чоловіком, який відтак пішов у невідомому напрямку.

3) 00:40 виклик з міськвідділу на вул. Шопена, 13, кв. 3 – шум в квартирі. Чергові групи виявили компанію на підпитку, після бесіди – пообіцяли більше не шуміти та поводити себе  тихо.

4) 02:30 виклик з міськвідділу про те, що на вул. Гордіюк, 33, кв. 32 розпочалася бійка. По приїзді в квартиру бійки виявлено не було, а потерпілу жінку доставили до міськвідділу для відбору пояснень.

5) 03:10 виклик з міськвідділу з проханням заспокоїти шумну компанію. Патрулюючі виїхали за адресою: вул. Кравчука, 1Б, але компанії виявлено не було.

6) 03:30 виклик на штабний телефон про шум в дворі за адресою:  вул. Софії Ковалевської, 23 –А. По приїзді зустріли компанію, яка дійсно шуміла. Після зроблених зауважень – вони розійшлися.

7) 04:10 виклик на штабний телефон з проханням зупинити бійку в районі ГПЗ, біля магазинку «Колібріс». Приїхавши на місце, виявили лише двох потерпілих, які від будь-якої допомоги відмовилися.

Звіт підготував Вдович О.