Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 12 на 13 червня 2015 року

Заступили в період з 20:00 год. 12 червня 2015 р. до 08:00 год. 13 червня 2015 р.

Зміною у складі: оперативний черговий – Шум О. Старший групи швидкого реагування Лєсной О., Дейна В., Шум О., Дмитрук А., Кирилюк С., Ігнатійчук В., Лукашенко В., Дмитрук М., Свиридюк А., Іванов М., Зварич А., Грищук Р., Вавринчук О. Три чергових автомобілі.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Лєсной О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

22:55 виклик з міськвідділу на вул. Писаревського, 9. Прибувши на місце нічого підозрілого не виявили: все було спокійно.

22:35 орієнтування з міськвідділу: на вул. Парковій необхідно виявити чотирьох можливих порушників. Особливі прикмети: одягнені у чорні спортивні костюми, при собі можуть мати мобільний телефон. При виявлені: необхідно зателефонувати до міськвідділу.

22:40 вул. Кравчука, 26–Б, кв. 67 – сімейна сварка. Прибувши за вказаною адресою – виявили сімейний конфлікт у сусідній квартирі №67. Заспокоїли конфліктуючих та провели профілактичну бесіду.

00:50 виклик з міськвідділу: на пр. Соборності, 37–Б – необхідно надати допомогу. Приїхавши на місце події, виявили групу людей, які вживали алкогольні напої. В результаті — все закінчилося стріляниною: одного з них було поранено зі зброї. Відправили їх з ГО «Варта порядку» до міськвідділу для відбору пояснень.

02:05 виклик з міськвідділу: на пр. Соборності, 1–А — шумна компанія заважає спати. Приїхавши на місце події — виявили компанію, яка в машині розпивала пиво із голосно увімкненою музикою. В результаті — всі розійшлися по домівках.

02:10 виклик з міськвідділу на пр. Соборності, 32. Прибувши на місце — виявили компанію, яка розпивала алкогольні напої та голосно шуміла. Зрештою — заспокоїли людей та попросили розійтися по домівках.

03:00 — поступив виклик, що на вул. Шевченка (парковка біля супермаркету «Наш Край») чоловік, керуючи автомобілем BMW: номерний знак ВХ0411ВМ, “крутив” кільця, палив резину. Провели з чоловіком та його друзями профілактичну бесіду.

Звіт підготував Лєсной О.