Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 14 на 15 червня 2015 року

Заступили в період з 20:00 год. 14 червня 2015 р. до 08:00 год. 15 червня 2015 р.

Зміною у складі: оперативний черговий – Вдович О. Старший групи швидкого реагування – Вдович О., Горох С., Ляшенко С., Столярчук В., Марчук С. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Вдович О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

20:30 виклик на штабний телефон – надати допомогу у вирішенні конфлікту на вул. Володимирській. Прибувши на місце події, біля упорного пункту на вул. Червоного Хреста, зустрілися з учасниками конфлікту. З їхніх слів зясували, що сварка виникла між молодою сімєю та їхніми батьками. Відтак конфлікт вирішився ще до нашого приїзду.

22:45 виклик з міськвідділу: на вул. Львівській, 73-А – в дворі будинку відбувається бійка. По приїзді: інформація не підтвердилася, бійки виявлено не було.

22:55 виклик з міськвідділу на бульвар Дружби Народів, 4 – у підїзді відбувається розпивання спиртних напоїв та відчутно шум. Приїхавши – виявили пяну компані: зробили їм зауваження і вони розійшлася.

23:30 виклик з міськвідділу: на вул. Селищній, 14 – Б необхідно допомогти бригаді швидкої допомоги заспокоїти та госпіталізувати чоловіка. Як результат — хворий був доставлений у наркодиспансер.

00:30 виклик з міськвідділу: на зупинці громадського транспорту на вул. Львівській гучна компанія заважає спати. Приїхавши на місце виклику, дійсно виявили пяну компанію, яка шуміла. Зробили усне попередження, вони розійшлися по домівках.

01:30 виклик з міськвідділу: на вул. Рівненській (магазин «Нивка») – пяна компанія розпиває спиртні напої та чіпляється до людей. По приїзді, провели з компанією профілактичну бесіду, всі розійшлися по домівках.

02:10 виклик на штабний телефон: на вул. Кравчука, 19–А, кв.36 – дебоширить син. Прибувши на місце виклику, виявили сина у нетверезому стані, який майже спав. Провели з ним профілактичну бесіду.

02:50 виклик на штабний телефон від адміністрації НК «Голівуд» – у закладі зчинилася бійка. Прибувши на місце пригоди, ніякої бійки не виявили, проте довелося провести бесіду з п’яними клієнтами, які згодом покинули заклад.

03:25 виклик з міськвідділу: звернулася жінка з проханням заспокоїти колишнього чоловіка, який намагається потрапити у дім, стукає у двері. Прибувши за адресою: вул. Ковельська, 62–А, кв. 10, чоловіка вже не було.

Звіт підготував Вдович О.