Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 15 на 16 червня 2015 року

Заступили в період з 20:00 год. 15 червня 2015 р. до 08:00 год. 16 червня 2015 р.

Зміною у складі: оперативний черговий – Канцедал Р. Старший групи швидкого реагування – Канцедал Р., Клюй С., Приступа О., Старкевич О., Цика Б., Форманюк А. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Канцедал Р.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

виклик з міськвідділу: на вул. Конякіна, 14-Б, кв. 33 — конфлікт між подряжжям: чоловік бив жінку, завезли його в міськвідділ.

23:05 виклик з міськвідділу: на пр. Волі, 66, кв. 53- голосно грає музика. Прибувши на місце виклику, чемно попросили зробити звук трохи тихіше, або взагалі вимкнути. В результаті – стало тихо.

23:50 виклик з міськвідділу: на вул. Наливайка, 4, кв. 61- дівчина погрожувала хлопцю ножем. По приїзді, провели профілактичну бесіду з дівчиною: вона пообіцяла більше так не робити.

00:15 виклик на штабний телефон: на пр. Молоді, 9 – голосно шумить молодь. Приїхавши на місце події, гучна компанія вже розійшлася по домівках.

01:35 виклик з міськвідділу: на пр. Волі, 43 — відчутний шум у дворі. По приїзді, нікого виявлено не було.

03:15 виклик з міськвідділу: на вул. Гордіюк, 12 (на зупинці біля магазину «Соломон») – шумно у дворі. Приїхавши на за вказаною адресою, виявили нетверезих молодих людей. Заспокоїли та порадили розійтися по домівках.

03:40 виклик з міськвідділу: звернулася жінка з проханням заспокоїти в сусідній квартирі п’яну молодь. Приїхавшши за адресою: вул. Гулака Артемовського, 15-А, кв. 6. Виявили п’яних молодих людей, які заважали відпочивати сусідам, погрожували та вживали нецензурну лексику. Як результат — провели з ними бесіду, вирішили конфлікт.

Звіт підготував Канцедал Р.