Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 21 на 22 червня 2015 року

Заступили  в період з 20:00 год. 21 червня 2015 р. до 08:00 год. 22 червня 2015 р.

Зміною у складі : оперативний черговий – Вдович О. Старший групи швидкого реагування – Вдович О., Горох О., Столярчук В., Ляшенко С. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Вдович О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 20:40 виклик на штабний телефон, що на АС №2 відбувається бійка. По приїзді бійки виявлено не було. Обхід території теж результатів не дав.

2) 21:50 виклик на штабний телефон з проханням допомогти працівникам ДАІ. Приїхавши на місце пригоди на вул. 8 Березня, зустріли працівників ДАІ, яким допомогли доправити чоловіка, який у нетверезому стані перебував за кермом, у наркодиспансер, відтак – в ДАІ для складання протоколу.

3) 22:30 виклик на штабний телефон, що на вул. Привокзальній, 13 – сусідам заважає водій автобуса. По приїзді виявили автобус, який стояв з іншого боку будинку, не порушуючи при цьому ПДР. Сусіди скаржилися, що водій автобуса голосно заводить двигун близько 03:30-04:00 год ночі. До того ж, коли приїздить додому, теж неспокій: спускає повітря, а це близько 23:00-00:00 год, відповідно – заважає людям спати. Так, як власника автобуса черговим ГШР виявити не вдалося, порадили людям звернутися до дільничного інспектора  з колективною скаргою.

4) 23:50 виклик на штабний телефон від жителя с. Рованці: чоловік скаржився, що з парку імені Лесі Українки настільки гучно грала музика, що було чути аж до його домівки, а це через усю долину. По приїзді на місце пригоди, чергові ГШР зробили обхід парком, проте ніяких концертів чи інших масових заходів не виявили.

5) 00:15 виклик на штабний телефон, що у дворі на бульварі Дружби Народів, 8-А, відпочиває шумна компанія, а з машини голосно лунає музика, заважаючи людям спати. Приїхавши на місце виклику, дійсно виявили компанію, зробили їм усне попередження. В результаті – всі розійшлися по домівках.

6) 00:40 виклик з міськвідділу до магазину «Салют», що знаходиться на вул. Конякіна: люди скаржилися на те, що звідти голосно лунає музика. Приїхавши за вказаною адресою, жодної музики не виявили, тож інформація не підтвердилася.

7) 01:15 виклик з міськвідділу до бару «Пано», що знаходиться на пр. Молоді, 6-А: шумить нетвереза компанія. Приїхавши за вказаною адресою, виявили зачинений бар, оглянувши прилеглу території, так нікого і не знайшли.

8) 01:50 виклик на штабний телефон, що на зупинці громадського транспорту на вул. Володимирській, що біля церкви, розпивають спиртні напої та шумлять. По приїзді на місце виклику, виявили компанію на підпитку, яка голосно щось обговорювала, зробили їм зауваження. В результаті – компанія розійшлася.

9) 01:50 виклик з міськвідділу, що на вул. Конякіна (біля бару «Магнолія») знаходяться особа 2000 р.н., яку побили та забрали телефон. По приїзді за вказаною адресою, до чергових ГШР так ніхто і не підійшов, а біля бару нікого вже не було.

10) 03:20 виклик на штабний телефон від жительки с. Кульчин: за її словами, на пр. Перемоги, 17 син побив матір, жінку та тітку і розбив вікно. Приїхавши на місце події, виявили порушника, провели з ним профілактичну та виправну роботу. Як результат – хлопець пообіцяв більше так не робити.

Звіт підготував Вдович О.