Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 22 на 23 червня 2015 року

Заступили  в період з 20:00 год. 22 червня 2015 р. до 08:00 год. 23 червня 2015 р.

Зміною у складі : оперативний черговий – Канцедал Р. Старший групи швидкого реагування – Канцедал Р., Клюй С., Старкевич О., Приступа О., Цика Б. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Канцедал Р.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 22:03 виклик з міськвідділу, що на пр. Грушевського, 19 у дворі шумить компанія. Приїхавши на місце виклику, дійсно побачили хлопців, які спокійно сиділи та тихо між собою розмовляли. Як виявилося, особа, яка здійснила виклик, перебувала в неадекватному стані. Чергові ГШР заспокоїли людину. В результаті – конфлікт було вирішено.

2) 23:15 виклик з міськвідділу до ТЦ «Гранд Волинь». Приїхавши на місце виклику, нічого підозрілого не виявили.

3) 23:40 виклик з міськвідділу, що на вул. Рівненській (біля заправки «WOG») крадуть метал. Приїхавши на місце виклику, затримали хлопців, які дійсно крали метал. В результаті – злодіям вдалося владнати справи з власниками металу.

4) 02:10 виклик з міськвідділу на пр. Перемоги, 10. Приїхавши на місце виклику, виявили компанію, яка голосно розмовляла. Чергові ГШР зробили їм попередження, все стало тихо.

5) 03:55 виклик на штабний телефон, що на вул. Ковельській у магазині «Вопак»  чоловік краде цукерки. Приїхавши на місце пригоди, виявили, що охороні магазину вже вдалося затримати злодія. В результаті – чоловік заплатив за крадені цукерки.

Звіт підготував Канцедал Р.