Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 23 на 24 червня 2015 року

Заступили  в період з 20:00 год. 23 червня 2015 р. до 08:00 год. 24 червня 2015 р.

Зміною у складі : оперативний черговий – Вдович О. Старший групи швидкого реагування – Вдович О., Ляшенко С., Горох О., Чумак В., Полюхович І. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Вдович О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 21:10 виклик на штабний телефон, що за адресою: вул. Кравчука, 19 А, кв. 36 – дебоширить син. Приїхавши за вказаною адресою, чергові ГШР виявили хлопця у нетверезому стані, відразу провели з ним профілактичну роботу. Як результат – хлопець пообіцяв більше себе так не поводити.

2) 22:30 виклик на штабний телефон від керівника відділу протидії корупції «Самооборони Волині» Анатолія Сковери, з проханням приїхати на допомогу: біля заправки в с. Дачне було зупинено дві машини, які перевозили ліс. Спільно з працівниками ДАІ чергові ГШР перевірили у водіїв документи, жодних порушень виявлено не було.

3) 23:10 виклик з міськвідділу, що на вул. Захарова, 12 у під’їзді будинку перебуває невідома особа. Приїхавши за вказаною адресою, чергові ГШР оглянули весь під’їзд від 1-го до 9-го поверхів, в тому числі і підсобні приміщення. Нікого виявлено не було.

4) 23:40 виклик на штабний телефон, що біля ринку «Північний» відбувається бійка. Прибувши на місце події, чергові ГШР нікого не виявили.

5) 02:10 виклик з міськвідділу, що за адресою: вул. Федорова, 3, кв.49 – шум в квартирі. Приїхавши за вказаною адресою, чергові ГШР зробили мешканцям квартири зауваження. В результаті – все стало тихо.

6) 03:00 виклик з міськвідділу з проханням негайно прибути на вул. Гулака Артемовського, 23: в одну з квартир будинку намагається потрапити невідома особа. Приїхавши за вказаною адресою, чергові ГШР виявили молоду особу у нетверезому стані. Хлопець не зміг назвати ні свого імені, ні адреси проживання. В результаті – був доставлений до міськвідділу для відбору пояснень.

7) 03:40 повторний виклик на вул. Федорова, буд. 3, кв. 49. Приїхавши за вказаною адресою, чергові ГШР виявили, що хлопці так і не заспокоїлися й продовжували шуміти. В результаті – хлопці злякалися та втекли через вікно з іншого боку будинку.

8) 04:20 дзвінок на штабний телефон, що за адресою: вул. Львівська (біля магазину «Наш край») – група невідомих осіб порушує громадський спокій. Приїхавши за вказаною адресою, чергові ГШР нікого не виявили.

9) 06:00 дзвінок на штабний телефон, що за адресою: пр. Грушевського, 1 – невідома особа порушує громадський спокій і розганяє людей в силовій формі. Приїхавши на місце пригоди, чергові ГШР дійсно виявили чоловіка, який неадекватно себе поводив, провели з ним профілактичну бесіду.

Звіт підготував Вдович О.