Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 25 на 26 червня 2015 року

Заступили  в період з 20:00 год. 25 червня 2015 р. до 08:00 год. 26 червня 2015 р.

Зміною у складі: оперативний черговий – Грабко І. Старший групи швидкого реагування – Грабко І., Бондарук С., Цика Б., Пурик Л., Грабко В. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Грабко І.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 20:30 охорона громадського порядку на пр. Перемоги, 30: під час акції, яку організував активіст «Самооборони Волині» Сергій Рижков. За допомогою місцевих жителів біля дитячого садочку було спилено стіл та дві лавки, на яких протягом тривалого часу розпивали алкогольні напої та смітили.

2) 22:00 виклик на Цукровий завод, що знаходиться на вул. Стрельникова, 17 з проханням припинити сімейний конфлікт: чоловік побив дружину. В результаті – подружжя доставили до міськвідділу внутрішніх справ для дачі пояснень.

3) 22:37 повідомлення з міськвідділу з даними орієнтування: у районі ринку «Північний» загубився хлопчик п’яти років Вовчик Максим. Приїхавши на район для з’ясування обставин, від наряду ППС дізналися, що хлопчик вже знайшовся.

4) 23:43 виклик на вул. Конякіна, 12 – порушення громадського спокою між поверхами. Приїхавши на місце події, порушники встигли втекти.

5) 23:58 виклик на вул. Гордіюк, 33, кв. 12 – порушення громадського спокою між поверхами. Приїхавши на місце події, порушники втекли до ліфту, у якому й застрягли. Як результат – ситуацію передано під контроль міліції.

6) 00:40 виклик на штабний телефон про порушення громадського спокою на пр. Молоді, 9. Приїхавши на місце пригоди, порушники завбачливо залишили місце події.

7) 01:50 патрулювання вулиці Шевченка, біля супермаркету «Наш Край»: в районі останнім часом почастішали випадки нападу на громадян. Патрулювання не виявило жодних кримінальних ситуацій.

8) 02:21 виклик на штабний телефон з проханням прибути до магазину «ПАККО», що знаходиться на вул. Ковельській: відбулася крадіжка. Приїхавши за вказаною адресою, виявили громадянина, який намагався винести чотири палки ковбаси «салямі». В результаті – чоловік був затриманий та переданий слідчо-оперативній групі з міськвідділу внутрішніх справ.

Звіт підготував Грабко І.