Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 26 на 27 лютого

Заступили в період з 20:00 26 лютого 2015 р. до 08:00 год. 27 лютого 2015 р.

Група у складі: оперативний черговий – Платонов О. Старший групи швидкого реагування – Грабко В.,Грабко І., Платонов О.,Бондарук С., Войтюк В. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Грабко В.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 22:30 виклик по штабному телефону на вул. Вавілова. Попередньо абонентка приходила вдень зі скаргою на колишнього співмешканця, який робить постійні спроби вселитися до неї назад. На місці інформація підтвердилася. Співмешканець змушений був вислухати короткий виховний курс та попереджений про наслідки своєї поведінки. На момент попередження конфлікт було вичерпано.

2) 23:34 виклик через штабний телефон з проханням з’явитися до міськвідділу для з’ясування ситуації, яка полягала в тому, що охоронці Луцької школи № 5, вигулюючи свою собаку «страшної породи», недогледіли її, і вона покусала бійця підрозділу ВВ. Заявники, а саме один із охоронців, стверджував, що з них, нібито, намагаються “збити” гроші працівники міліції. У міськвідділі з’ясували, що інформація не відповідає дійсності, а працівники міліції діють за законом. Покусаного бійця відвезли до лікарні так, як будь-який контакт зі звіром становить потенційну небезпеку для здоров’я. Решту інформації може надати міськвідділ так, як ситуацію залишили під контролем міліції.

3) 00:10 виклик з міськвідділу про порушення громадського спокою на бул. Дружби народів, біля магазину «Салют». Приїхавши на місце, виявили компанію молодиків, які на той час не виявляли проявів порушення громадського спокою. Проконтролювали їхні подальші пересування. Звернули увагу на те,що у такій пізній час по ДПЗ розгулюють підозрілі особи. Попередня підозра – торгівля алкоголем.

4) 01:10 виклик з міськвідділу на пр. Молоді, 3, де стався грабіж громадянки, мешканки Луцька. На місці з’ясували, що дію вчинили двоє молодиків віком до 18 років. При цьому у потерпілої вони вилучили 30 грн. та почату пачку цигарок, що найбільше обурило її. Очевидно тому, що сама вона була у стані алкогольного сп’яніння. Патрулюючи район, затримали двох юнаків, які повністю підходили від опис потерпілої. Але очна зустріч не підтвердила, що то були порушники. Після чого людей відпустили.

5) 02:27 виклик з міськвідділу про зазіхання на майно, що відбулося за адресою вул. Донцова, 59 та Омелянівський провулок, 9. На місці з’ясували, що до потерпілого додому ломився п’яний чоловік з погрозами, який також намагався зламати його машину. До нашого приїзду прибув батько заявника, який з’ясував, що той чоловік був п’яним сусідом , який переплутав адресу. Учасники подій були доставлені до міськвідділу для відбору пояснень.

Звіт підготував Грабко В.