Звіт патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 28 на 29 червня 2015 року

Заступили  в період з 20:00 год. 28 червня 2015 р. до 08:00 год. 29 червня 2015 р.

Зміною у складі : оперативний черговий – Грищук Р. Старший групи швидкого реагування – Вдович О., Столярчук В., Марчук С., Горох О., Ляшенко С.,Сорока В., Чумак В.,Полюхович І., Іванов М. Три  чергових автомобілі.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Вдович О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

1) 20:00 виклик з міськвідділу на вул. Степова, 46 – необхідна допомога дільничному. Приїхавши за вказаною адресою, виявили дільничного та чоловіка у нетверезому стані, який посварився з жінкою. Провели з чоловіком профілактичну бесіду .

2) 20:30 виклик з міськвідділу на пр. Соборності, 13-А – шум в дворі будинку. Приїхавши за вказаною адресою, виявили патруль «Нацгвардії», допомогли доставити двох осіб в нетверезому стані в наркодиспансер, відтак – на опорний пункт міліції для складання протоколу.

3) 21:50 виклик з міськвідділу на пр. Соборності,13-Б, кв. 57 – необхідна допомога швидкій з психічно хворим чоловіком. Приїхавши за вказаною адресою, виявили неадекватного чоловіка, якого разом з швидкою доставили до психдиспансеру.

4) 22:20 виклик на штабний телефон вул. Кравчука,19-А, кв. 36 – сімейний конфлікт. Приїхавши за вказаною адресою, виявили сина у нетверезому стані, який посварився з матір’ю. Провели з ним профілактичну бесіду.

5) 23:00 виклик з міськвідділу на вул. Софії Ковалевської, 23 – дебоширить особа у нетверезому стані. Приїхавши за вказаною адресою, нікого не виявили, виклик не підтвердився.

6) 01:15 виклик з міськвідділу до магазину «Соломон», що на вул. Гордіюк – шумить компанія. Приїхавши за вказаною адресою, виявили компанію, зробили їм зауваження. В результаті – всі розійшлися по домівках.

7 ) 01:25 виклик на штабний телефон, що біля РАГСу виник конфлікт між пасажиром та таксистом. Приїхавши за адресою, виявили чоловік, який не хотів оплатити за проїзд у таксі, провели з ним профілактичну бесіду, після чого конфлікт вичерпався.

8) 01:30 виклик з міськвідділу на вул. Коперніка, 10 – у дворі перебуває  людина в неадекватному стані. Приїхавши за вказаною адресою, зустрілися з патрулем «Нацгвардії», провели з чоловіком спільну профілактичну бесіду.

9) 02:00 виклик з міськвідділу до закладу «Карабас-Барабас» – порушення громадського спокою. Приїхавши на місце події, виклик не підтвердився.

10) 03:40 виклик з міськвідділу на пр. Грушевського, 8 – невідома особа стукає в двері. Приїхавши за вказаною адресою, виявили неадекватну особу, яку доправили до міськвідділу.

13) 04:20 виклик з міськвідділу до кафе «Хурма» – біля закладу спить п’яний чоловік. Приїхавши за вказаною адресою, виявили чоловіка, який дійсно заснув на землі. Розбудили та допомогли дійти до дому.

14) 05:10 виклик з міськвідділу на пр. Грушевського до залізничного вокзалу – необхідна допомога охороні «Арсенал». Приїхавши на місце події, нікого виявлено не було.

Звіт підготував Вдович О.