Звіт про патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 19 на 20 лютого

Заступили у період з 20:00 19 лютого 2015 р. до 08:00 год. 20 лютого 2015 р.

Зміною у складі: оперативний черговий – Грабко І. Старший групи швидкого реагування – Грабко В., Грабко І., Бондарук С., Войтюк В., Платонов О. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи –Грабко В.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

  1. 20:25 виклик з міськвідділу про побутову сварку на пр. Молоді,14 кв. 57. З’явившись за вказаною адресою, з’ясували, що відбувається побутова сварка між батьком (ініціатор виклику) та нетверезим сином. Після появи мобільної групи міліції неадекватного сина передано наряду для відбору пояснень.
  2. 21:22 виклик з міськвідділу про надання допомоги наряду ППС за адресою вул. Винниченка, кафе «Маки». На час прибуття ситуація перебувала під контролем наряду ППС та мобільної групи міліції. Перед цим було порушення громадського спокою відпочиваючими в кафе «Маки».
  3. 21:44  виклик учасника «Самооборони» Андрія Сая щодо знаходження у місці, де він проживає, двох осіб з незрозумілими намірами. (вул. Клима Савури, гуртожиток малосімейки). По прибутті на місце встановили одного затриманого молодого чоловіка неадекватної поведінки, який був у переляканому стані . Його напарник на той час втік із рюкзаком, в якому (на нашу думку) могло знаходитись обладнання для зливання солярки з баків машин. Фактів правопорушень не було зафіксовано, а неадекватного юнака було відпущено, бо з ним неможливо було розмовляти через ступінь переляку.
  4. 21:55 виклик з міськвідділу про допомогу наряду міліції біля кафе «Карабас- Барабас». На місці з’ясували , що дві неадекватні, через вживання алкоголю особи, одна з яких представила себе підполковником СБУ, намагалися скористатися послугами закладу. Проте адміністрацією закладу їм було відмовлено (більш за все через їхній стан) . Ці двоє поводилися зухвало, звинуватили міліцію та «Самооборону» у «кришувані» закладу та весь час продовжували наполягати на відвідуванні закладу. Через деякий час погодилися з нашою пропозицією про відвідування іншого місця, де можна теж відпочити. На цьому інцидент вичерпався.

 

  1. 22:50 повторний виклик до «Карабас Барабас», за тих самих обставин. Як довелося спостерігати через годину, до “СБУшника” мало що дійшло. Він продовжував сперечатися з міліцією та встиг пошкодити журнал «Скарг та пропозицій». Міліція при словах про СБУ зайняла вичікувальну позицію. Було прийняте рішення про екстрадицію вказаної особи до міськвідділу після її відмови показати посвідчення. «Самооборона» допомогла завантажити нетверезий об’єкт до машини міліції. Тау свою чергу відбула до міськвідділу для подальших процесуальних дій. Здійснювали нагляд за затриманим до прибуття співробітників міліції, які відбирали покази на місці подій. Крім того до міліції за ним їхала машина джип «Land Rover» 8888 рівненської реєстрації.
  2. 23:35 виклик з міськвідділу до бару «Явір» про надання допомоги охороні закладу. Після прибуття з’ясували, що відбулася сутичка між відпочиваючим особам жіночої статі в кількості 5 проти 2. При чому зачин зробили ті, яких було менше. Надалі було взято під контроль «Самооборони» ситуацію в закладі до прибуття міліції, так як виникли майнові претензії (було зіпсовано значну частину майна закладу). Після прибуття наряду міліції ситуацію було передано під контроль правоохоронців. За час перебування у закладі також було попереджено бійку між відвідувачами чоловічої статі. Ініціатором обох бійок була безробітна Лавандовська Юлія Олександрівна.
  3. 01:15 хибний виклик. Здійснили виїзд, який не мав продовження. Інформація не підтвердилася.
  4. 05:10 виклик через хвилю по рації міськвідділу про допомогу наряду ППС у барі «Техас» (причина – попередня відмова залишити заклад та розрахуватися клієнтами). На місці з’ясували, що окремі особи не бажали залишити заклад після його закриття, погрожували тим, що не розрахуються за надані послуги. Після прибуття «Самооборони» ситуація набула позитивної динаміки. Відбувся розрахунок та порушники залишили громадське місце, при чому ображали наряд міліції нецензурною лайкою. (Порушниками були добре відомі «Самообороні» власники «Чевермету» та вся їхня болгарська братія).
  5. 05:35 виклик на вул. Щусєва, 20-А, кв. 66 – побутова сварка. Чоловік в нетверезому стані чинив дії насильницького характеру щодо жінки. Обоє доставлені до міськвідділу для подання заяви.

Звіт підготував Грабко В.