Звіт про патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 21 на 22 лютого

Заступили в період з 20:00 год. 21 лютого 2015 р. по 08:00 год. 22 лютого 2015 р.

Група у складі: оперативний черговий – Лєсной О. Старший групи швидкого реагування – Лєсной О., Дейна В., Свиридюк А., Воєвода С., «Свій час». Два чергових автомобілі.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Лєсной О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

  1. Виклик з міськвідділу на вул. Г. Артемовського – пологовий будинок. Прибувши на місце, виявили потерпілого, якому побили автомобіль. Зловмисників на місці не виявили. Обстежили периметр території (прилеглі вулиці). Нікого не виявили.
  2. 22:35 виклик з міськвідділу на пр. Соборності, 37 (двір будинку). Прибувши на місце, виявили чоловіка потерпілої. За його словами, до жінки приставала невідома особа, яку виявити не вдалося. Пройшлися по ближніх дворах. Підозрюваного не виявили.
  3. 23:18 виклик з міськвідділу міліції на вул. Щусєва, 21/кв. 2. Прибувши на міcце, виявили п’яного чоловіка, який “простягав руки” до своєї жінки. Провели з ним профілактичну роботу. Пообіцяв, що більше так робити не буде.
  4. 01:32 бійка біля «Шайби». Побачивши бійку, затримали її учасників. Переписали їх дані і передали їх міліції.
  5. 03:30 год. бійка біля «Шайби». Побачивши бійку, затримали її учасників, переписали їх дані і передали їх міліції.
  6. 06:00 виклик з міськвідділу на пр. Соборності, 40/кв.46. Прибувши на місце, виявили, що в квартирі нікого не було, і все було тихо. Хибний виклик.
  7. 7:00 виклик з міськвідділу на вул. Чорновола,26/кв.115. Прибувши на місце, виявили чоловіка, який морально дістав жінку. Завезли його у міськвідділ.

Звіт підготував Лєсной О.