Звіт про патрулювання Групи швидкого реагування “Самооборони Волині” з 22 на 23 лютого

Заступили в період з 20:00 22 лютого 2015 р. до 08:00 год. 23 лютого 2015 р.

Група у складі: оперативний черговий – Вдович О. Старший групи швидкого реагування – Вдович О., Ляшенко С., Горох О., Столярчук В. Один черговий автомобіль.

Провів інструктаж та перевірив готовність особового складу старший групи – Вдович О.

Доповідаю про результат у письмовій формі.

Опис чергування групи швидкого реагування:

  1. 21:30 виклик з міськвідділу на пр. Волі, 68/кв.41 з проханням заспокоїти чоловіка. По прибутті виявили заплакану жінку та майже сплячого чоловіка. Провели з чоловіком профілактичну бесіду, доправили жінку до Луцького міськвідділу.
  2. 23:40 виклик на штабний телефон з швидкої допомоги. Прохання надати допомогу з чоловіком у неадекватному стані біля гіпермаркету «ПортСіті». Прибувши на місце, виявили в кареті швидкої допомоги людину з неадекватною поведінкою. Доправили його у наркодиспансер.
  3. 00:20 виклик з міськвідділу на пр. Соборності, 6/кв.125. Прохання – вгамувати сусідів. По прибутті виявили шум у кв. № 121. попросили сусідів поводити себе спокійно. Відібрали заяву у мешканця кв. № 125. Передали її у міськвідділ міліції.
  4. 00:40 виклик з міськвідділу на вул. Гончара, 3/кв.72/ Прохання: заспокоїти шумних сусідів. Прибувши на місце, в піді’їзді будинку було сути шум із кв.№ 75, в якій, як виявилося, знаходилася нетвереза компанія. На зауваження присутні відреагували адекватно і пообіцяли більше не шуміти. У мешканця кв. “72 відібрали заяву та доправили її у міськвідділ.

Звіт підготував Вдович О.