Звіт про результати діяльності Групи швидкого реагування Самооборони Волині [27–28 вересня 2014 року]

Склад групи:  Кондратюк Олег, Лукашенко Віталій, Шмаков Степан, Гупало Андрій.

27 вересня 2014, 21:00.

Вул. Потебні. Непорозуміння між  сусідами. Проведена роз‘яснювальна робота з алкоголіками-власниками квартири щодо їх поведінки.

27 вересня 2014, 21:50.

Село Вишків, вул. Селищна. Підозра на крадіжку, підозрюється автомобіль ВАЗ-2109. Зі слів очевидців з‘ясували, що швидше за все хлопці приїхали покурити легкі наркотичні речовини. Після приїзду правоохоронців група ГШР відбула на наступний виклик.

27 вересня2014, 22:15.

Вул. Клима Савури. Бійка. Підозрюваний у побитті та потерпілі доставлені у відділок. Версії сторін дуже різнилися, тому вони були передані слідчому для з‘ясування обставин.

27 вересня 2014, 23:30.

Вул. Потебні. Шумлять у дворі. Нікого не було.

27 вересня 2014, 23:40.

Вул. Львівська, зупинка біля магазину «Наш Край». Бійка. Два інваліда без фізичних вад хотіли показати одне одному, як би вони били москалів, якщо б їх мобілізували в зону АТО. Завдяки нашій наполегливості та їх друзям вдалося переконати їх розійтися.

28 вересня 2014, 3:00.

Магазин ПАККО, вул. Ковельська. Назріває бійка.

За словами потерпілих та даними з відео реєстратора, двоє нетверезих чоловіків, побачивши машину з київськими номерами, заблокували їй виїзд і почали погрожувати сім‘ї фізичною силою та вимагати гроші. Після дзвінка постраждалого у міліцію нападники спробували пошкодити автомобіль цеглою, яка знаходилася в багажнику нападників, не зважаючи на те, що в салоні автомобіля постраждалого перебувала неповнолітня дитина. Але їх нетверезий стан завадив поцілити в таку ціль як автомобіль.

Дані з відеореєстратора збережені в штабі Самооборони. Орієнтування на чорний Опель Астра АС2277 та чорний Деу Ланос АС7726 А? з фішкою “Козачок-Таксі” передані оперативному черговому МВС.

Підготував звіт самооборонівець, учасник групи ГШР Віталій Лукашенко